Profil.html

Profil

Biografija

Rođen sam u Čačku 26.08.1991.Završio sam osnovnu školu Vladislav Petković Dis u Zablaću,a posle toga sam završio Gimnaziju u Kraljevu.Sada sam student na Matematičkom fakultetu u Beogradu smer teorijska matematika i primene.

Hobi=Fudbal

Fudbalska karijera

Kao dečak sam maštao da postanem uspešan fudbaler,zato sam sa 7 godina počeo da treniram fudbal.U karijeri sam igrao samo za jedan klub,to je Omladinac iz Zablaća!Igrao sam na poziciji štopera!Tokom 10 godina treniranja prosao sam kroz sve mlađe kategorije i ukupno sam sa drugarima osvojio 2 prva mesta u ligi i par turnira!Pored ovih uspeha u sećanju su mi ostala druženja sa saigračima!
Štoper
Poslednji igrač odbrane u fudbalu

Igrice

Iako sam na pragu 20-e godine i dalje sam ljubitelj video igrica,ali smo onih koje su ukorenjene u fudbalu,kao sto je recimo PES ili Menager!

Omiljeni klubovi

Omladinac,klub iz mog kraja

Crvena Zvezda,omiljeni tim,višestruki prvak države,evropski i svetski prvak!

Čelsi,omiljeni nesrpski tim,šampion engleske!

Povratak na index